1 Mayıs 2023 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları

Haftaya Başak burcundaki Ay’ ın enerjileriyle başlıyoruz. Gün içinde yaşamımızı kolaylaştıracak pratik çözümler üretebilir, takılıp kaldığımız konuların üstünde düşünüp sonuca ulaşmaya çalışabiliriz. Krizlerden uzak, öngörülebilir adımlar atmak ve pürüzleri gidermek için uygun bir zaman. Ancak akşam saatlerinde kafa karışıklıkları ve hayal kırıklıkları yaşayabiliriz. İlişkilerde beklentilerin karşılanmaması memnuniyetsizliğimizi artırabilir, eleştirinin dozunu kaçırabiliriz. Bugün Pluto Kova burcunda geri hareketine başlıyor. 21 Ocak 2024’ te tekrar Kova burcuna gireceği zamana kadar yaklaşık son 15 yılın bir özeleştirisini yapma fırsatı getiriyor. Hepimiz ekonomik, sosyal, teknolojik ve siyasi büyük bir dönüşümün eşiğinde olduğumuzun farkındayız. Bu dönüşümden önceki son düzenlemeleri yaşayacak olabiliriz.

1 Mayıs 2023 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları

Haftaya Başak burcundaki Ay’ ın enerjileriyle başlıyoruz. Gün içinde yaşamımızı kolaylaştıracak pratik çözümler üretebilir, takılıp kaldığımız konuların üstünde düşünüp sonuca ulaşmaya çalışabiliriz. Krizlerden uzak, öngörülebilir adımlar atmak ve pürüzleri gidermek için uygun bir zaman. Ancak akşam saatlerinde kafa karışıklıkları ve hayal kırıklıkları yaşayabiliriz. İlişkilerde beklentilerin karşılanmaması memnuniyetsizliğimizi artırabilir, eleştirinin dozunu kaçırabiliriz.

Bugün Pluto Kova burcunda geri hareketine başlıyor. 21 Ocak 2024’ te tekrar Kova burcuna gireceği zamana kadar yaklaşık son 15 yılın bir özeleştirisini yapma fırsatı getiriyor. Hepimiz ekonomik, sosyal, teknolojik ve siyasi büyük bir dönüşümün eşiğinde olduğumuzun farkındayız. Bu dönüşümden önceki son düzenlemeleri yaşayacak olabiliriz.

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Neariyorsun